Krepšys

Visa mūsų siūloma DiskGolfo įranga yra pagaminta Lietuvoje bei atitinka aukščiausius tokiai įrangai keliamus reikalavimus. Visi krepšio elementai yra cinkuojami, kai kurios jo dalys papildomai dažomos milteliniu būdu.

Mūsų gaminamas krepšys 2021 metais gavo aukščiausią įvertinimą. Jį suteikė Pasaulinė DiskGolfo Asocijacija (PDGA), įsikūrusi Jungtinėse Amerikos Valstijose. Visi sertifikuoti krepšiai yra skirstomi į keturias kategorijas: „Object“, „Basic“, „Standart“ ir „Championship“ (nuo žemiausios iki aukščiausios). PDGA komisija testuoja ir analizuoja jiems pateiktą krepšį ir suteikia atitinkamą įvertinimą. Visos krepšių kategorijos turi tam tikrus techninius reikalavimus.

Žemesnės kategorijos krepšiai yra skirti lengvam, neintensyviam naudojimui ir nėra pritaikyti naudoti viešuose parkuose, juose naudojamos ne tokios kokybiškos bei aplinkos ir stipriam fiziniam poveikiui neatsparios medžiagos, yra mažesnis grandinių kiekis, pačios grandinės yra plonesnės.

Mūsų gaminamas krepšys „LitMeleta PRO basket“ (sertifikato Nr. 21-144) yra priskirtas prie „Championship“ kategorijos. Tai reiškia, kad parkas, kuriame sumontuoti tokie krepšiai, gali organizuoti pačio aukščiausio lygio varžybas, turnyrus ar čempionatus, bei atitinka aukščiausius keliamus reikalavimus. Krepšys turi tris eiles grandinių, viso 30 vnt. Po daug eksperimentavimų ir ilgų krepšio bandymų, jų ilgis bei išdėstymas pasirinktas taip, kad krepšys užtikrintai „gaudytų“ į jį pataikančius diskus.

Kadangį visą parko įrangą gaminame patys, galime ją pasiūlyti nudažyta bet kokia jūsų pasirinkta RAL paletės spalva.