Parkų įrengimas

 

Jūsų pasirinktame plote suprojektuosime ir įrengsime DiskGolfo parką, atsižvelgdami į visus būtinus saugumo bei kitus reikalavimus, keliamus tokiems parkams. Visa parkui reikalinga įranga yra gaminama mūsų įmonėje Lietuvoje, visai įrangai suteikiama garantija. Taip pat atliekame visus žemėlapių maketavimo bei spausdinimo darbus.

Projektuodami trasas, krepšius išdėstysime taip, kad žaidimas būtų azartiškas bei įdomus, bet tuo pačiu ir saugus kitiems parko lankytojams, kurie tuo metu būna aikštyno teritorijoje, bet nežaidžia DiskGolfo.

Išnaudojant natūralias kliūtis, tokias kaip medžiai, krūmai, vandens telkiniai ar kiti landšafto ypatumai, metimai link taikinio bus skirtingų ilgių bei reikalaus įvairios metimo technikos. Parką galime suprojektuoti taip, kad kiekvienas taikinys turėtų kelis sudėtingumo lygius. Tokiu būdu iš to paties taikinių kiekio galime padaryti kelis skirtingus parkus.

 

Suprojektuotas ir įrengtas DiskGolfo parkas atitiks visus Pasaulinės Disk Golfo Asocijacijos (PDGA) keliamus reikalavimus. DiskGolfo parko įranga nereikalauja jokios priežiūros. Šį žaidimą galima žaisti visais metų laikais ir bet kokio amžiaus žmonėms. Tai daug investicijų nereikalaujantis aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas ir sveikatinimasis ištisus metus.